Észak-Dunántúli Területi Természetbarát Szövetség
8000 Székesfehérvár, Lőcsei u. 27., edttsz@edttsz.hu, Bankszámlaszám: 72900037-10500295, Adószám: 18936977-1-07
Aktuális
Bemutatkozás
Tagszervezetek
Eseménynaptár
Észak-Dunántúli Kupa
Fotógaléria
Közép-Dunántúli Piros (KDP)
Túrabeszámolók
Túramozgalmak
Linkek
Südy Péter
+36-20-913-62-24
sudy@tetete.hu

Horváth István
+36-20-325-52-10
vadrigo@freemail.hu
Közép-Dunántúli Piros teljesítőinek nyílvántartása

Név: Egyesület: jelvény szám
Koós Gábor   1/2004.
Somlyai Károly   2/2004.
Tarnai Ferenc   3/2004.
Nagy András Ajkai Kórház SE 4/2004.
Szilágyi Zoltán Várpalota 5/2004.
Csernay Botond Bakony TE 6/2004.
Nagy Csaba Bakony TE 7/2004.
Irmes István PVMSE 8/2004.
Stefanov Titus EKE 9/2004.
Jankovich Béla DPSE 10/2005.
Nedvesi Vilma Vízivárosi LSE 11/2005.
Kalocsai Károly Vízivárosi LSE 12/2005.
Sipos Tamás Hegyek Vándorai TE 13/2005.
Fülöp Tibor   14/2005.
Wittmer Antal Tatabánya 15/2005.
Gombás Klára Bánki Donát TE 16/2005.
Nemesi Lajos Bánki Donát TE 17/2005.
Kovács Erzsébet Bakony TE 18/2006.
Amhoffer Györgyné Bakony TE 19/2006.
Berzsenyiné Sinkovics Mária Vasas TSZ 20/2006.
Berzsenyi Imre Vasas TSZ 21/2006.
Balogh Béláné Honvéd Auróra SE 22/2006.
Drüszler Krisztina Bakony TE 23/2006.
Rónavölgyi Jolán Bakony TE 24/2006.
Balázs Ferenc Bakony TE 25/2006.
Knapp József   26/2006.
Borbás Katalin Alpokalja TE 27/2006.
Zaka Lajosné Vasas TSZ 28/2006.
Treczker Klára   29/2006.
Tóth Konrád Vasas Tsz 30/2006.
Orbán Róbert Alpokalja TE 31/2006.
Horváth Judit Alpokalja TE 32/2006.
Ruborits Sándor   33/2006.
Bágyi Józsefné Honvéd Auróra SE 34/2006.
Horváth Gyuláné Honvéd Auróra SE 35/2006.
Sárközy Zsolt   36/2006.
Benizs Zsolt Túrateknőc TE 37/2006.
Blaskó János Túrateknőc TE 38/2006.
Dorner Máté Túrateknőc TE 39/2006.
Horsa József Túrateknőc TE 40/2006.
Horváth Csaba Túrateknőc TE 41/2006.
Horváth Réka Túrateknőc TE 42/2006.
Kohlusz Árpád Túrateknőc TE 43/2006.
Orbán Bence Túrateknőc TE 44/2006.
Orbán Dániel Túrateknőc TE 45/2006.
Horváth András Túrateknőc TE 46/2006.
Orbán László Túrateknőc TE 47/2006.
Király Kálmán   48/2006.
Harasta Jánosné   49/2006.
Varga Erika   50/2006.
Osvald Ákos Meteor TE 51/2006.
Várdai Lajosné Lokomotív TE 52/2006.
Ódor Tibor   53/2006.
Szabó László   54/2007.
Szemesné Németh Ágnes Bakony TE 55/2007.
Szemes Tünde Bakony TE 56/2007.
Kuzmann Erzsébet BTSSZ Benke Rezső SZO 57/2007.
Kuzmann Eszter BTSSZ Benke Rezső SZO 58/2007.
Orbán Imre Magyarországi Kárpát E 59/2007.
Kühmer Ádám Eötvös Lóránd TE 60/2007.
Lovas Zoltánné Vértes Meteor SE 61/2007.
Habán Katalin VASAS SC 62/2007.
Bótai József Bánki Donát TE 63/2007.
Szabó Csaba   64/2007.
Lovas Zoltán Vértes Meteor SE 65/2007.
Manhalter Krisztián   66/2007.
Hevesi Zoltán Természetvédő Turisták Sor 67/2007.
Kiss Antal Gábor VELUX TÚRA EGYLET 68/2007.
Rácz Erzsébet Bp. XI. ker. Bakancsos TK. 69/2007.
Csuka Sándor Integrál DAC 70/2007.
Fazekas Károly Bp. XI. ker. Bakancsos TK. 71/2007.
Unzeitig László Integrál DAC 72/2007.
Petőné Dömötör Zsuzsa Lepsényi Talpalók TBE 73/2007.
Dégi Csaba PVMSE Gyöngyvirág TE 74/2007.
Takács István PVMSE 75/2007.
Szabó Lilla PVMSE 76/2007.
Süttő István PVMSE 77/2007.
Szemkeő Ferenc PVMSE 78/2007.
Szarka Istvánné Gyöngyvirág TE 79/2007.
Barta Zsolt   80/2007.
Herédi-Szabó Péter   81/2007.
Laczi Péter   82/2007.
Adler János Gyöngyvirág TE 83/2007.
Aggteleky Éva Gyöngyvirág TE 84/2007.
Asbóth Katalin Gyöngyvirág TE 85/2007.
Csonti Csilla Gyöngyvirág TE 86/2007.
Erdőgyaraki Gábor Gyöngyvirág TE 87/2007.
Horváth István Gyöngyvirág TE 88/2007.
Horváth Katalin Gyöngyvirág TE 89/2007.
Józsa István Gyöngyvirág TE 90/2007.
Józsa Istvánné Gyöngyvirág TE 91/2007.
Palágyi József Gyöngyvirág TE 92/2007.
Pataki Béla Gyöngyvirág TE 93/2007.
Pöröntő Péter Gyöngyvirág TE 94/2007.
Rácz Józsefné Gyöngyvirág TE 95/2007.
Szarka István Gyöngyvirág TE 96/2007.
Weltzné Pókos Zsuzsanna Vértesi Erőmű SE TSz. 97/2007.
Kemény András BKV Előre SC Zöldsport 98/2008.
Jávor Györgyné Vértesi Erőmű SE TSz. 99/2008.
Hohler János Rába TE Integrál DAC 100/2008.
ifj. Hohler János Rába TE Integrál DAC 101/2008.
Békés Eszter IBUSZ TE 102/2008.
Tolner Tibor   103/2008.
Szonntag Ákos Bp. II. ker. T.barát Sportkör 104/2008.
Boros Szilvia Szabina CIKLÁMEN TE 105/2008.
Fekete László CIKLÁMEN TE 106/2008.
Antos Csaba   107/2008.
Czimmer Éva Nagyvenyimi Erdőjárók K. 108/2008.
Hajdú Ferencné Nagyvenyimi Erdőjárók K. 109/2009.
Németh Eszter Nagyvenyimi Erdőjárók K. 110/2008.
Németh Gergely Nagyvenyimi Erdőjárók K. 111/2008.
Németh László Nagyvenyimi Erdőjárók K. 112/2008.
Németh Lászlóné Nagyvenyimi Erdőjárók K. 113/2008.
Szilágyi László Építők Természetbarát SE 114/2009.
Pajtli Sándor Bánki Donát TE 115/2009.
Pajtliné Kerti Mária Bánki Donát TE 116/2009.
Árvai István Lokomotív TE 117/2009.
Székely Rolf Dániel Ösvénytaposó Baráti Társaság 118/2009.
Nagy Zoltán Ösvénytaposó Baráti Társaság 119/2009.
Bártfai László   120/2009.
Balogh András Honvéd Szondi György SE 121/2009.
Széll Zoltán   122/2009.
Sali Gábor   123/2009.
Tóth László Barangolók SE 124/2009.
Both Ilona Edőjárók Klubja 125/2009.
Czakó Beáta Edőjárók Klubja 126/2009.
Fucskó Katalin Edőjárók Klubja 127/2009.
Kovács Dániel Edőjárók Klubja 128/2009.
Szabó Dóra Edőjárók Klubja 129/2009.
Szederkényi Zsófia Edőjárók Klubja 130/2009.
Bíró Lóránt   131/2009.
Bodor Sarolta   132/2009.
Mészáros Károly Építők Természetbarát SE 133/2009.
Tatai László Gyöngyvirág TE 134/2010.
Dr. Magyar Iván György Honvéd Szondi György SE 135/2010.
Marsalkó Zsuzsanna Budai Motor klub 136/2010.
Kriszt Emil József Budai Motor klub 137/2010.
Simon Attila Budai Motor klub 138/2010.
Tóth Erika Barangolók SE 139/2010.
Kriszt József   140/2010.
Grüll Attila   141/2010.
Tresz Péter   142/2010.
Bakonyi László   143/2010.
Benárik Pál Győri Vasutas TE 144/2010.
Horváthné Asbóth Irma Győri Vasutas TE 145/2010.
Csólig István Vulkán Tatabánya 146/2010.
Dürgő Ágnes Sarolta Ajkai Kórház SE 147/2010.
Kelemenné Horváth Ilona Bakony TE 148/2010.
Nász Zoltán Bakony TE 149/2010.
Bachstadt János Bánki Donát TE 150/2010.
Bachstadt Ildikó Bánki Donát TE 151/2010.
Bachstadtné Németh Éva Bánki Donát TE 152/2010.
Takács Tibor Bánki Donát TE 153/2010.
Káldi Géza Bánki Donát TE 154/2010.
Szilágyi Attila Turai Tekergők Társasága 155/2011.
Horváth Zoltán Szolnoki Közalk. TTE 156/2011.
Ács Balázs Gyöngyvirág TE 157/2011.
Béli László Győri Rába TE 158/2011.
Béliné Sári Anna Győri Rába TE 159/2011.
Takács 2 István Gyöngyvirág TE 160/2011.
Mező Gyula   161/2011.
Szalai József Bánki Donát TE 162/2011.
Brotschul Istvánné Bánki Donát TE 163/2011.
Dorner Zoltánné Bánki Donát TE 164/2011.
Kovács Krisztián István Vulkán Tatabánya 165/2011.
Kovács Doren Bítia Vulkán Tatabánya 166/2011.
Somogyi Ildikó Enyingi VSE 167/2011.
Bálint József Győri Vasutas TE 168/2012.
Hofman Ákos Szúrós Csodabogyó 169/2012.
Harsányi L. László Debrecen Városi TSZ 170/2012.
Harsányi Bettina Debrecen Városi TSZ 171/2012.
Fekete Erika Debrecen Városi TSZ 172/2012.
Vojczek Károly Debrecen Városi TSZ 173/2012.
Stadler Ákos Építők Természetbarát SE 174/2012.
Dr. Farkas Sándor Siófok 175/2012.
Bognár Zsolt Siófok 176/2012.
Kelemen László Természetjáró Fiatalok Szöv. 177/2012.
Kelemenné Balázs Mariann Természetjáró Fiatalok Szöv. 178/2012.
Farkasfalvi-Ugron Gyula Pest megyei TSZ 179/2012.
Süle Antal Borostyánkő TBSE Szhely 180/2012.
Süléné Takács Jolán Borostyánkő TBSE Szhely 181/2012.
Csuba Erzsébet Bánki Donát TE 182/2012.
Szloboda Istvánné Erdőjárók Klubja 183/2012.
Holczinger György Építők Természetbarát SE 184/2012.
Adlavitsné Holdinger Teréz Győri Vasutas TE 185/2013.
Ulrich Józsefné Győri Vasutas TE 186/2013.
Müllerné Wenczel Rita Győri Vasutas TE 187/2013.
Szalai József Bánki Donát TE 188/2013.
Maller Károly Tatabányai Volán SE 189/2013.
Szalai Attila Várpalota 190/2013.
Kovács Ágnes Veszprém 191/2013.
Nyevrikel Zsolt Vízivárosi LSE 192/2013.
Dobi Zsigmond KVSE Komárom 193/2013.
Lelkes Zita KVSE Komárom 194/2013.
Nagy Lajos Vértes Meteor SE 195/2013.
Varga Szilárd Vértes Erőmű SE TSz 196/2014.
Sója János Bakony TE 197/2014.
Szalai József Bánki Donát TE 198/2014.
Frey Tiborné Zirc 199/2014.
Kaszás Béla Zirc 200/2014.
Koós Gábor Ösvénytaposó Baráti Társaság 201/2014.
Koósné Stohl Ilona Zirc 202/2014.
Lamszider József Zirc 203/2014.
Rácz Zoltán Roland Zirc 204/2014.
Valler István Zirc 205/2014.
Valler János Zirc 206/2014.
Valler Szilvia Zirc 207/2014.
Wágenhoffer-Koós Raul Ösvénytaposó Baráti Társaság 208/2014.
Szabó László Hegyi Kalandorok 209/2014.
Bátor (Kutya) Hegyi Kalandorok 210/2014.
Jáger Attila - 211/2014.
Mészáros Károly Építők TSE Veszprém 212/2014
Moharos György   213/2014
Adorján Gábor   214/2014
Bakos Andrea Ágnes Gyöngyvirág TE 215/2014
Baranyi Pálné Erzsébet   216/2014
Horváth Csaba   217/2014
Béli Lászkó Győri Vasutas TE 218/2014
Béliné Sári Anna Győri Vasutas TE 219/2014
Benedek Balázs   220/2014
ifj Benedek Balázs   221/2014
Cziráki Ágota TTT 222/2014
dr. Horváth Éva   223/2014
Durmitsné Baics Rózsa Vizivárosi LSE 224/2014
Kalló Miklós Gyöngyvirág TE 225/2014
Horváth István Gyöngyvirág TE 226/2014
Kapornai István   227/2014
Kiss Erzsébet Bajai TE 228/2014
Nagy István Gábor   229/2014
Szűcs József   230/2014
Tóth Tamás   231/2014
Balázs Ferenc Bakony TE 232/2014
Andrási Gábor   233/2014
Haraszti Aranka   234/2014
Kosztolányi Mihályné Irén   235/2014
Pupp János Gyöngyvirág TE 236/2014
Puppné Donner Mária Gyöngyvirág TE 237/2014
Papp László   238/2014
Papp Lászlóné   239/2014
Kalló Miklós Gyöngyvirág TE 240/2014
Maller Károly   241/2014
Fekete Zoltán   242/2014
Ruff Róbert   243/2014
Sali Gábor   244/2014
Szőke Gyula Géza Gyöngyvirág TE 245/2014
Szőke Gyula Gyöngyvirág TE 246/2014
Pulisch József ÁPISZ SE Gyopár 247/2014.
Major Kálmán Bánki Donát TE 248/2014.
Kornai László Tatabányai Volán SE 249/2014.
Herczeg Attila   250/2014.
Micskó Erika   251/2014.
Cserna Veronika   252/2014.
Pintér Milán   253/2014.
Millei Zoltánné Tatabányai Volán SE 254/2014.
Millei Zoltán Tatabányai Volán SE 255/2014.
Harasta Melinda   256/2014.
Harasta Renáta Vértesi Erőmű Sport 257/2014.
Bencze István Tatabánya Sport Club 258/2014.
Szpisják András   259/2014.
Had András Óbudi SE 260/2015.
Für Ágnes Tapolca VSE 261/2015.
Kissné SztrakaAnnamária - 262/2015.
Giczei Krisztina - 263/2015.
Tóth Péter Góliát Békásmegyeri Vándor KK 264/2015.
Nagy Gyöngyi - 265/2015.
Nagy Zoltán - 266/2015.
Kuzmann Erzsébet - 267/2015.
Fige László Gyöngyvirág TE 268/2015.
Németh László - 269/2015.
Németh Gábor - 270/2015.
Jagasitsné Hornyák Jolán Bánki Donát TE 271/2015.
Somlainé Ferencsik Erzsébet Bánki Donát TE 272/2015.
Somlai Tibor Bánki Donát TE 273/2015.
Bécsiné Ágoston Magdolna Bánki Donát TE 274/2015.
Illésné Paulics Márta Bánki Donát TE 275/2015.
Nemesné Ihász Erzsébet Bánki Donát TE 276/2015.
Varga Gábor - 277/2015.
Szabó Szilárd Hegyek Vándorai TE 278/2015.
Kristóf Márta Hegyek Vándorai TE 279/2015.
DiákTibor Kékes Turista Egyesület 280/2015.
Tusják Attila Kékes Turista Egyesület 281/2015.
Rajki Sándorné Kékes Turista Egyesület 282/2015.
Rajki Sándor Kékes Turista Egyesület 283/2015.
Tóthné Kelemen Mária Kékes Turista Egyesület  
Keresztesi Józsené Kékes Turista Egyesület 284/2015.
Maka Judit Kékes Turista Egyesület 285/2015.
Marsi Pálné Kékes Turista Egyesület 286/2015.
Pinczi György Kékes Turista Egyesület 287/2015.
Juhászné Hartmann Márta Kékes Turista Egyesület 288/2015.
Lukonics Gábor Bánki Donát TE 289/2015.
Szalai István - 290/2016.
Tanács Jánosné Lokomotív TE 291/2016.
Majgut Anna Lokomotív TE 292/2016.
Mucsi László Vulkán Tatabánya 293/2016.
Laczi Péter   294/2016.
Koncz József - 295/2016.
Kerekes Jánosné Bakony TE 296/2016.
Dr.Cseh György Bakony TE 297/2016.
Varga János Dunaferr Ifj. Szerv. 298/2016
Cziczer István   299/2016
Demény Orsolya Bakony TE 300/2016
Molnár Péter Zöld Bakancs Klub 301/2016
Kámán Ferenc Naplás TE 302/2016
Fehérvári József TTT 303/2016
Bárdos László SZKTE 304/2016
Orbán Andrea Göcsej SE 305/2016
Lakatos István Göcsej SE 306/2016
Varga Béláné VASAS SC 307/2016
Werthmüller Ferencné VASAS SC 308/2016
Tomanek Nándorné VASAS SC 309/2016
Habán Katalin VASAS SC 310/2016
Gyöngyösi Ferencné VASAS SC 311/2016
Örsi Antalné VASAS SC 312/2016
Kaposi Ilona VASAS SC 313/2016
Magyar Antal Győri Vasutas TE 314/2016
Horváth Péter - 315/2016
Márkus Péter Kékes Turista Egyesület 316/2016
Németh Edit Bakony TE 317/2017
Plank Károly Bakony TE 318/2017
Dr. jóvér Béla JUDO Club 319/2017
Horváth Zsolt JUDO Club 320/2017
Lábadi Zoltán - 321/2017
Horváth Eszter - 322/2017
Rajna Beatrix Győri Vasutas TE 323/2017
Koncz László - 324/2017
Birta Zsolt Hegyek Vándorai TE 325/2017
Papp Gábor - 326/2017
Kálmán Csaba - 327/2017
Sipos Istvánné Komáromi Városi SE 328/2017
Apáthy László IBUSZ TE 329/2017
Avar László IBUSZ TE 330/2017
Balogh József IBUSZ TE 331/2017
Hevér Gábor Lokomotív TE 332/2017
Hevér Éva Lokomotív TE 333/2017
Matolcsi György Eötvös Lóránd TE 334/2017
Olp Adolf Eötvös Lóránd TE 335/2017
Flórizs István IBUSZ TE 336/2017
Fekete Zoltán - 337/2017
Varga Sándor - 338/2017
Magyar Máté Noszlop SE 339/2017
Kósa Attila - 340/2017
Szabó Tiborné Bakony TE 341/2017
Varga Zoltán Bakony TE 342/2017
Köck Roland Naplás TE 343/2017
Csörgei János Gyöngyvirág TE 344/2017
Eberhardt Erika Gyöngyvirág TE 345/2017
Györki Györgyné Gyöngyvirág TE 346/2017
Pócsi György Gyöngyvirág TE 347/2017
Rozsics Gergely Gyöngyvirág TE 348/2017
Zseli Miklós Gyöngyvirág TE 349/2017
Karczagi Róbert - 350/2017
Kovács Tímea - 351/2017
Kovács Beáta - 352/2017
Novák Róbert Naplás TE 353/2017
Kárpáti Antalné Bánki Donát TE 354/2017
Kovácsné Kóger Judit Bánki Donát TE 355/2017
Szalai József Bánki Donát TE 356/2017
Huszár László Túrázók Baráti Köre 357/2017
Prohászka Ervin RE-GE 358/2017
Lénárt Marianna Komáromi Városi SE 359/2017
Maller Károly Tatabányai Volán SE 360/2018
Kardos Antal - 361/2018
Farkas Gyuláné - 362/2018
Kohlrusz Árpád  - 363/2018
Láng András - 364/2018
Balogh Máté ELTE-BEAC 365/2018
Juhász András Bence - 366/2018
Pető Attila ELTE-BEAC 367/2018
Sélley Gáborné VASAS SC 368/2018
Béli László TTT 369/2018
Szlovák Kornél - 370/2018
Hollósi Ádám - 371/2018
Csibor Gergely Túrázz Velem Turista E. 372/2018
Ölvegyi Istvánné Tapolca VSE 373/2018
Koszta Ferenc Balatonfüredi Te 374/2018
Maszlavérné Szíjj Edit Komárom VSE 375/2018
Beke Mihályné Komárom VSE 376/2018
Csoszánszki András Eötvös Lóránd TE 377/2018
Cserhalmi Péter Róbert Budapesti Egyetemi Atlétikai Club. 378/2018
Ábrahám Zsolt Tamás - 379/2018
Greguska Lajos Tabán Sportegyesület 380/2018
Greguska Lajosné Tabán Sportegyesület 381/2018
Bagotai Istvánné Mol Dunai Finomító Tb. Szo. 382/2018
Dr. Gombás Vilmos Mol Dunai Finomító Tb. Szo. 383/2018
Dr. Muskovits József Mol Dunai Finomító Tb. Szo. 384/2018
Ferenczi Albertné Huszár Ágnes Mol Dunai Finomító Tb. Szo. 385/2018
Gajdó Jánosné Mol Dunai Finomító Tb. Szo. 386/2018
Geréd Gyárfásné Mol Dunai Finomító Tb. Szo. 387/2018
Győri Endre Mol Dunai Finomító Tb. Szo. 388/2018
Győri Endréné Mol Dunai Finomító Tb. Szo. 389/2018
Kérdy Zoltánné Mol Dunai Finomító Tb. Szo. 390/2018
Kovácsné Takács Mária Mol Dunai Finomító Tb. Szo. 391/2018
Kutasi Zsuzsanna Mol Dunai Finomító Tb. Szo. 392/2018
Muskovics András Mol Dunai Finomító Tb. Szo. 393/2018
Nagy Gyula József Mol Dunai Finomító Tb. Szo. 394/2018
Sefcsik Gergelyné Mol Dunai Finomító Tb. Szo. 395/2018
Szabó Zsolt Mol Dunai Finomító Tb. Szo. 396/2018
Tímár Józsefné Mol Dunai Finomító Tb. Szo. 397/2018
Vlukovszki Sándor Mol Dunai Finomító Tb. Szo. 398/2018
Csahóczi Margit DEMETER Egyesület 399/2018
Gergely László DEMETER Egyesület 400/2018
Jilling Éva DEMETER Egyesület 401/2018
Kasi János DEMETER Egyesület 402/2018
Kiss Ibolya DEMETER Egyesület 403/2018
Kiss István DEMETER Egyesület 404/2018
Kovács Erzsébet DEMETER Egyesület 405/2018
Lambert Károlyné DEMETER Egyesület 406/2018
Poósz Endre DEMETER Egyesület 407/2018
Szebényi Gábor DEMETER Egyesület 408/2018
Tóth Tamásné DEMETER Egyesület 409/2018
Véhmann Ferenc DEMETER Egyesület 410/2018
Verliné Nepp Klára DEMETER Egyesület 411/2018
Villányi Antal DEMETER Egyesület 412/2018
Wolf Attila DEMETER Egyesület 413/2018
Csirmaz István EMMI SE Kamilla Tj. Szo. 414/2018
Csirmazné Kovács Márta EMMI SE Kamilla Tj. Szo. 415/2018
Krositsné Tóth Klára EMMI SE Kamilla Tj. Szo. 416/2018
Veres Zoltán Miklós EMMI SE Kamilla Tj. Szo. 417/2018
Lukács József Bánki Donát TE 418/2018
Szalai József Bánki Donát TE 419/2018
Erdei Ágnes Bakony TE 420/2018
György Lőrinc Bakony TE 421/2018
Herczeg Gyuláné Bakony TE 422/2018
Komlósi Anna Bakony TE 423/2018
Mód János Bakony TE 424/2018
Peer Gyula Bakony TE 425/2018
Suszterné Traszer Csilla Bakony TE 426/2018
Váradi Beáta Bakony TE 427/2018
Venczel Erzsébet Bakony TE 428/2018
Soós András Borostyánkő TBSE 429/2018
Dr. Muskovits József Mol Dunai Finomító Tb. Szo. 430/2018
Gyenes István Mol Dunai Finomító Tb. Szo. 431/2018
Pintér József Koppány TE 432/2018
Skultéti Éva   433/2018
Soltész György   434/2018
A teljesítői lista PDF-ben is letölthető.
  © 2006-2019 Észak-Dunántúli Területi Természetbarát Szövetség